SVATBY

Svatby

Svatba je mimořádná událost v životě dvou lidí. Květiny jako symbol krásy jsou nedílným průvodcem svatebního dne.

Květiny podtrhují mimořádnost svatebního dne, zvýrazňují krásu nevěsty a svatebčanům navozují sváteční atmosféru tohoto výjimečného dne.

Ať již máte konkrétní květinový sen nebo teprve hledáte inspiraci, rádi vám pomůžeme vaše představy přenést do reality, provedeme vás návrhy a možnostmi, poradíme s výběrem květin, aranžmá a výzdobou, pro vaši spokojenost a radost.

Podívejte se na naši Galerii, nebo nás kontaktujte pro sjednání konzultace. Podívejte se na naše časté otázky, kde najdete spoustu odpovědí na vaše možné dotazy, které vám pomohou s plánováním a rozhodováním o květinách pro vaši svatbu.

Konzultace

svatební kytice

Květiny jsou jako lidé, každá potřebuje své prostředí a podmínky, aby vynikla její krása. Protože jsme si vědomi významu, jakou tvoří květiny ve svatební den nevěsty a ženicha a svatebčanů, rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci, v rámci které projdeme vaše představy, přání, oblíbený styl a připravíme základ pro vytvoření kreativního květinového konceptu vaší svatby.

Napište nám a my vás budeme kontaktovat nejpozději do dvou pracovních dnů pro sjednání termínu společného setkání. Také vám zašleme více informací a jednoduchý formulář, jehož vyplněním nám pomůžete s přípravou na naší společnou konzultační schůzku.

Jak pracujeme

Realizujeme vždy pouze jednu svatbu v daném termínu. Můžeme tak veškerý čas soustředit pouze na vás. Jakmile si s námi napevno zarezervujete váš svatební termín, nebudeme o tomto termínu již jednat s jinými zákazníky.

Jak probíhá květinová příprava

  1. Doporučujeme Vám si přečíst naše časté otázky, které Vám pomohou s vytvořením představy ještě před tím, než se společně potkáme na konzultaci.
  2. Domluvíme si společný termín návštěvy pro první konzultaci.
  3. V rámci společné schůzky bychom se s vámi rádi naladili na stejnou vlnu (abychom pochopili váš styl a představy o vašem svatebním dni). Zeptáme se vás na řadu otázek, které nám pomohou při tvorbě návrhu a doporučení. Seznámíme vás se sezónností květin, která určuje dostupnost a cenu zvolených květin.
  4. Připravíme vám návrh svatebních květin a květinové výzdoby s detailním rozpisem a cenovou kalkulací.
  5. Po vašem finálním odsouhlasení připravíme závaznou objednávku, v rámci které budeme požadovat zálohovou platbu ve výši 50% odhadované celkové ceny.
  6. Budeme vám i nadále k dispozici pro další konzultace, abyste si byli stoprocentně jistí, že pro váš velký den bude vše perfektně připraveno.

Časté otázky

Jak dopředu si mám zajistit rezervaci květin na svatbu?

Připravujeme vždy pouze jednu svatbu v termínu. Chceme tím zajistit 100% kvalitu a servis našim zákazníkům. Proto doporučujeme si termín zarezervovat co nejdříve. Pokud plánujete svatbu v termínech od dubna do září, doporučujeme si termín rezervovat alespoň 4 měsíce dopředu. V ostatních měsících roku doporučujeme alespoň dva měsíce předem. Volné termíny si můžete překontrolovat v tabulce dostupných termínů.

Je potřeba, abychom se konzultace účastnili oba dva?

Doporučujeme, aby se první konzultace účastnili budoucí ženich i nevěsta společně. První konzultace je důležitá pro ujasnění si preferencí, barevného konceptu, množství, atd. Následné detaily již může řešit pouze jedna osoba. Pokud chce ženich květiny připravit jako překvapení pro nevěstu, jsme připraveni i na takovouto situaci a vybavíme vás potřebnými otázkami, na které doporučujeme umět odpovědět.

Jsou některé květiny k dostání pouze v určité roční období?

Většina květin je dnes k dostání již celoročně. Přesto je i tak důležité myslet na sezónnost květin právě z důvodu jejich dostupnosti v některé roční období. Podívejte se na naši tabulku sezónnosti květin a cenové variability.

Potřebuji mít představu o své svatbě (téma, barva, místo…) pro společnou konzultaci?

Není nutné znát přesné detaily. Při vzájemné konzultaci se většinou společně shodneme na formě, kterou pro vás rozpracujeme do větších detailů dle vašich preferencí a možností. Rádi vám poradíme s výběrem a množstvím dekorací, i pokud nemáte žádnou konkrétní představu. Pokud víte, jaké šaty a kde bude probíhat obřad a hostina, je naše příprava návrhu a kalkulace rychlejší a přesnější.

Je možné si nějaké dekorace či sklo pouze zapůjčit, nebo si jej musíme zakoupit?

Ano, některé vázy vám rádi zapůjčíme. Záleží vždy na konkrétním květinovém aranžmá a místě upotřebení.

Děláte svatby mimo Brno a jeho okolí?

Ano, děláme svatby i mimo Brno. Při dodávkách svatebních květin do regionu vzdáleného více jak 20km od Brna si však účtujeme 15,- Kč za kilometr.

Jaká je běžná cena svatebních květin?

Cena svatební kytice pro nevěstu se pohybuje nejčastěji do 3tisíc Kč. Základní cena kompletní svatební výzdoby, tj. dále: korsáž pro ženicha, květiny pro maminky, babičky a družičky, květiny na auto, výzdoba místa obřadu, výzdoba restaurace se pohybuje v částce od 15tisíc korun. Vždy záleží na zvoleném materiálu a množství.

Kdy vám budeme květiny platit? Mám platit hotově nebo platbou?

Květiny nám hradíte nejpozději v den jejich převzetí. Při sjednání závazné objednávky vás vždy požádáme o úhradu zálohy ve výši 50% z odhadované celkové ceny. Platby přijímáme jak v hotovosti, tak i bezhotovostní formou. Vystavíme vám doklad s platebními údaji, které v případě bezhotovostní platby prosím uveďte do identifikace platby.

Lze u vás platit kartou?

Bohužel, v současné době u nás nelze platit platební kartou. Rádi vám ale vystavíme platební doklad pro bezhotovostní převod.