Květinové dárky

Vánoční květinové dárky

Povoskovaný amarylis

Jedná se o speciálně vybrané a testované cibule amarylisů, které již ke svému dalšímu růstu nepotřebují vodu. Mají dostatek vlastní energie, aby začaly růst a vykvetly, jakmile budou v teple (cca 15°C). Během 2-3 týdnů z cibule amarylisu vyroste 1-2 stonky, na kterých vykvetou červeně cca 4 květy (na každém stonku). Každý amarylis je opatřen malým kovovým očkem, které drží cibuli vzhůru. Povoskovaný amarylis je k dostání v různých provedeních – barevné kombinace nebo dekorativní přízdoba.
V případě objednávky více jak 100 ks je možné zajistit individuální vzhled. Udělejte radost hned dvakrát! Potěšení z originálního dárku udělá radost vašim zaměstnancům, obchodním partnerům nebo klientům. Podruhé si obdarovaný na vás vzpomene, až mu amarylis vykvete impozantním květem.

Amarylis zasazený v květináči s vánoční přízdobou

Jedná se o klasickou cibuli amarylis zasazenou v plastovém nebo keramickém květináči s vánoční dekorativní přízdobou. Cibuli amarylisu lze vybrat s jedním nebo 2 stvoly a je také možné zvolit barvu květu mezi bílou a červenou, případně mixem barev. Součástí dárku je i kartička s instrukcemi, jak se o amarylis starat.
Amarylis vykvete do 1-4 týdnů od doby kdy bude v teple (nad 15°C). Výška stvolu s květy je individuální, běžně se pohybuje okolo 40cm. Po odkvetení si může obdarovaný cibuli amarylisu uschovat (dle instrukcí) a v dalším roce se těšit, že mu znova vykvete. Udělejte radost originálním dárkem a to hned několikrát a opakovaně!

Pro více informací a ceník nás neváhejte kontaktovat!