PRO FIRMY

Ve světě obchodu květiny symbolizují trvalý růst a prosperitu. Květiny dotváří první dojem o vaší firmě. Zdůrazňují, že ve vašem světě obchodu je pro vás důležitá kvalita a styl.

Živé rostliny odebíráme od nás vybraných pěstitelů přímo z Holandska a garantujeme jejich kvalitu našim zákazníkům. Dekorace zhotovujeme dle vlastních návrhů pro konkrétní prostor a firmu.

Zrealizujeme pro vás jednorázovou dodávku rostlin či dekorací nebo vám nabídneme balíček služeb obsahující komplexní péči a údržbu rostlin a sezónní výměnu interiérových dekorací.

Prosím, kontaktujte nás pro sjednání nezávazné schůzky, abychom si mohli prohlédnout vaše prostory, zjistit konkrétní potřeby a připravit individuální nabídku. Podívejte se do naší Galerie na některé naše realizace.

04 - lechuza 2

Naše služby zahrnují jak jednorázové realizace, tak i balíček mixu služeb dlouhodobého charakteru.


Balíček služeb

Obsahuje roční plán služeb o vaše interiérové rostliny, květiny a dekorace, který s vámi připravíme na základě konzultační schůzky.

Požádáme vás o prohlédnutí si vaší firmy za účelem zjištění prostorových a světelných dispozic, prašnost prostoru, frekvence užívání konkrétních míst a podobně.

Pokud budeme v rámci zakázky realizovat i dodávku živých rostlin, navrhneme vám vhodný způsob pěstování rostlin (v rašelinném substrátu, hydroponickém či polo-hydroponickém substrátu), navrhneme a zajistíme dodávku obalů pro daný způsob pěstování rostlin.

Pro vaše recepce zajistíme pravidelné dodávky živých květů v neotřelých květinových aranžmá, a to včetně zapůjčení dekorativních váz.

Přednosti balíčku služeb:

 1. Mix služeb stanovený dle vašich potřeb.
 2. Předem odsouhlasený plán realizací.
 3. Pravidelná péče o rostliny a jejich údržba.
 4. Originální sezónní dekorace a její pravidelná obměna včas a bez starostí.
 5. Garance kvality rostlin v případě dodání živých rostlin.
 6. Spolupráce s odborníkem s dlouholetou praxí a znalostmi nových rostlino-technologických postupů.
 7. Bezplatné konzultace a poradenství.

Květinové dárky

Chcete své obchodní partnery, klienty či vaše zaměstnance potěšit dárkem? Nabízíme vám netradiční formu řešení. Květiny symbolizují růst a prosperitu. Darujete-li reprezentativně zabalené květiny ve formě cibulí tulipánů, gladiol, amarylisů, obdarovaného potěšíte hned dvakrát. A to jak při předání daru, tak i když květina rozkvete v jeho/jejím květináči nebo každé jaro v zahrádce či truhlíku.

Pokud vás naše nabídka zajímá, prosím, kontaktujte nás. Rádi vám představíme kompletní servis a možnosti.

Podívejte se na naši nabídku vánočních květinových dárků. V případě vašeho zájmu o bližší informace nebo ceník nás neváhejte kontaktovat.

Jednorázové instalace

 • Instalace živých květin pro recepce, slavnostní události, plesy.
 • Dodávky interiérových živých rostlin s následným proškolením personálu o jejich péči a údržbu.
 • Vánoční dekorace.
 • Instalace neživých trvanlivých květin a dekorací.
 • Dekorace u příležitostí firemního výročí, významná sportovní událost a podobně.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat. Chcete vědět více o naší práci, navštivte naši Galerii.