Kompletně nová zeleň

zeleň do firem

Jak probíhají přípravy a realizace?

  1. Sejdeme se v prostorách, kam se budou rostliny instalovat. Poprosím vás o půdorys, projdeme si firmu a vybereme stanoviště. Současně se seznámím s prostředím a atmosférou, vaší představou, světelnými a teplotními podmínkami atd. Vytypujeme si varianty okrasných obalů a rostlin.
  2. Nerad se ptám, jaký máte rozpočet. Chci vám vybrat rostliny, o kterých vím, že se jim u vás bude dařit a budou se na vybraném stanovišti náležitě vyjímat a plnit svoji funkci. Okrasné květináče, které se vám budou hodit a současně rostlinám slušet. Podle toho vám připravím nabídku a kalkulaci. Rád vám dám na vybranou, myslím, že máme stejný cíl – krásný a příjemný výsledek.
  3. Od návrhu se můžeme odrazit. Většinou již není potřeba další schůzka, ale telefonické nebo e-mailové upřesnění, vyladění.
  4. Pokud jste s nabídkou a její finální podobou spokojeni, pustíme se do realizace. Tj. objednávky nových rostlin, okrasných obalů, vše od prověřených pěstitelů a dodavatelů. Domluvíme si termín instalace, který si s vámi ještě den-dva předem znovu potvrdím.
  5. V den „D“ proběhne instalace, proškolení o rostlinách a požadavcích na jejich péči a dostanete přehledný manuál s informacemi k vašim rostlinám.
  6. Za 3-5 týdnů od instalace bych rád překontroloval stav rostlin, jak se aklimatizovaly a jestli se jim v novém prostředí náležitě daří a péče o rostliny je v pořádku.
  7. Pokud budete mít zájem o pravidelnou odbornou péči o vaše rostliny, budete mě vídat pravidelně každých 14 dnů.

Jak vybírám zeleň?

S radostí.

Rostliny jsou živé organismy. Proto je důležité znát prostředí a atmosféru, abych mohl vybrat přesně ty, o kterých vím, že porostou, vám budou dělat radost, mě dobré jméno, a tak budeme mít všichni radost.“

S duchem.

„Zeleň musí být vidět a být přirozená. Splynout s náladou a podtrhnout vnitřní atmosférou firmy. Potěší mě, když se rostlinám daří, až si pan ředitel stěžuje, že slečna sekretářka není za tím fíkusem ani vidět… ehm, ale to také není žádoucí, že?“

Se stylem.

„I mezi rostlinami jsou rolls-royce, škodovky nebo žigulíci. A tak jako rolls-royce nezaparkujete před panelákem, do nové a stylové kanceláře si asi taky nedáte rostlinu ze supermarketu. Nebudete si ale kupovat rolls-royce, když víte, že spolehlivého partnera vám udělá škodovka (i když ten rolls-royce by byl parádní). A tak je to i s rostlinami. Najdu vám spolehlivého partnera ze světa rostlin. A když budete chtít i servis, jsem vám k službám."

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Podívejte se do GALERIE na více mé práce.
zeleň do firem