Dlouhodobý pronájem rostlin

rostliny do firmy

Pronájem rostlin a okrasných obalů je jednou z možností, jak pořídit zeleň do firem.

Postupuji stejně, jako kdybyste si pořizovali vlastní zeleň. Tzn. dbám na to, aby se rostliny do vaší firmy hodily a zdravě rostly. Stejně tak při výběru květináčů volím takové, aby ladily s vaším interiérem a atmosférou firmy.

Rozdíl oproti tradičnímu nákupu zeleně do firmy je v tom, že rostliny a okrasné obaly vám do firmy pouze zapůjčím a pravidelně se o ně starámTo vše na základě dlouhodobého kontraktu.

Rád s vámi projdeme možnosti, které tato služba nabízí, abyste mohli posoudit, jestli je pro vás tato varianta vhodným řešením.

Co získáte? ZELEŇ BEZ STAROSTÍ !!!

Žádné starosti!

Ty přenechte odborníkovi. Rostliny jsou živé organismy. To znamená, že je potřeba vybrat správné rostliny, na správné stanoviště a - především - správně se o ně starat.

Trvale krásnou zeleň

Pořízení zeleně a vytvoření příjemného pracovního prostředí je jedním z benefitů, který jako zaměstnavatel svému týmu nabízíte. Pokud některé rostlině nesvědčí vybrané stanoviště, automaticky vyměním rostlinu za jinou.

Neřešíte zálivku ani údržbu

Z běžného pohledu se jedná o banální záležitost, nicméně pro správný růst rostlin je tato banalita zásadní a klíčový moment. Proto je zodpovědný přístup k této činnosti priorita a vyžaduje znalosti a praxi a lásku k oboru.

Konkrétní představy o finanční náročnosti

Nestane se vám, abyste se museli dívat na fíkus s jedním listem na konci větývky, jenom proto, že nyní není v rozpočtu položka na výměnu rostlin. Taková situace hlavně nikdy nenastane, rostlinu vyměním, aniž byste vy museli něco řešit. Je to moje riziko spojené s mojí péčí o rostliny. C‘est la vie! I proto se o vaše rostliny budu pečlivě starat.